Το θέλω από τον Κιάμπι. Η συλλεγμένη κάψουλα δεν πρέπει να χάσετε
Μια αγορά που δεν πρέπει να χάσετε. Η απλή μάρκα μόδας Kiabi, γεννημένη στη Γαλλία, εκφράζει κυριολεκτικά αυτήν την έκφραση βρίσκοντας έναν καινοτόμο τρόπο να πουλήσει τις δημιουργίες της. Η συλλογή κάψουλας ονομάζεται το θέλω είναι πράγματι διαθέσιμο στα καταστήματα και στο διαδίκτυο για περιορισμένο χρονικό διάστημα, ενώ προσφέρει το πλεονέκτημα των πολύ χαμηλών τιμών.
Κάθε μήνα, η Kiabi προσφέρει μια νέα συλλογή το θέλω, η οποία αποτελείται από τρία περιορισμένης έκδοσης look που ακολουθούν τις βασικές τάσεις της σεζόν. Λαμβάνοντας υπόψη όλα τα πράγματα, κάθε εμφάνιση κοστίζει λιγότερο από 50 ευρώ - σίγουρα πολύ, αν η μόνη προσπάθεια που πρέπει να κάνετε είναι να σπεύσετε και να ψωνίσετε. Και για αυτό δεν χρειαζόμαστε ενθάρρυνση, σωστά;
Για τον μήνα Μάρτιο, Το θέλω από τον Κιάμπι προσφέρει πολύ ενδιαφέρουσες casual εμφανίσεις: μια σουέντ μίνι φούστα, για παράδειγμα, ή τζιν φόρμες. Έπειτα, υπάρχει το κλασικό μπλε τζιν, για να συνδυαστεί ίσως με μια μπλούζα λαϊκής έμπνευσης. Δείτε τα στοιχεία που είναι διαθέσιμα τον Μάρτιο στις παρακάτω φωτογραφίες!
Για να μάθετε περισσότερα και να αγοράσετε online: www.kiabi.it